alytausgidas banga1

Skaudokas antausis: „Dainava“ -„Banga“ 2:4

Alytusliep. 29 2011, 13:22

Penktadienį sužaistos vienerios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės.

Alytaus "Dainava" priėmė pastaruoju metu sustiprėjusią Gargždų "Bangą" ir pralaimėjo 2:4. Jau pirmajame kėlinyje aikštėje vyko ganėtinai atviras futbolas ir kiek daugiau atakavo svečiai. Pastarieji tik kiek dažnokai prasižengdavo savo baudos aikštelės prieigose, bet dzūkams iš to nepavyko nieko pavojingo išspausti. "Bangai" pavyko pasižymėti jau paskutinėmis kėlinio minutėmis, kai po perdavimo iš krašto iš arti įmušė Mantas Gudauskas.
Antrąjį dvikovos dalį aktyviau pradėjo gargždiškiai ir net du kartus iš eilės pasižymėjo į komandą sugrįžęs Aurelijus Staponka. Kiek vėliau dar vieną įvartį pridėjo ir prieš vartininką iššokęs Gajus Kulbis. Jau baigiantis susitikimui "Bangos" futbolininkui buvo parodyta raudona kortelė ir alytiškiams pavyko sušvelninti rezultatą. Paskutinėmis rungtynių minutėmis "Dainava" surengė tikrą vartų šturmą, bet svečiai laimėjo 4:2.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading