alytausgidas gulpolic1

Pulko gatvėje bus saugiau - „gulintis policininkas“

Alytusliep. 27 2011, 14:13
Alytaus miesto centre, Pulko gatvėje, prieš pat sankryžą su Ligoninės ir Vilniaus g. – baigiamas įrenginėti saugumo kalnelis. Paprastai „gulinčiu policininku“ vadinamas iškilimas naudojamas vairuotojų greičiui mažinti. Šioje vietoje važiuoja nemažai transporto, yra pėsčiųjų perėja, todėl naujovė išties pasitarnaus alytiškių saugumui. Ir automobilių, atrodo, nelaužys – kalnelis įrengtas platesnis, nei esame įpratę. „Gulinčio policininko“ kraštuose, prie šaligatvio - tvarkingas drenažas, lietui ar kitiems skysčiams nubėgti.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading