alytausgidas img 00474

Keičiamas Statybininkų ir Jurgiškių gatvių sankryžos žymėjimas kelio ženklais

Alytusgeg. 11 2010, 14:25
Baigus Statybininkų gatvės atkarpos nuo Jurgiškių g. iki Punsko gatvės rekonstrukcijos darbus, nuo šių metų gegužės 20 d. keičiamas Statybininkų ir Jurgiškių gatvių sankryžos žymėjimas kelio ženklais.
Statybininkų gatvė taps pagrindiniu, o Jurgiškių gatvė - šalutiniu keliu. Prašome vairuotojus būti atidžius ir vadovautis kelio ženklais.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading