Baigus Statybininkų gatvės atkarpos nuo Jurgiškių g. iki Punsko gatvės rekonstrukcijos darbus, nuo šių metų gegužės 20 d. keičiamas Statybininkų ir Jurgiškių gatvių sankryžos žymėjimas kelio ženklais.
Statybininkų gatvė taps pagrindiniu, o Jurgiškių gatvė - šalutiniu keliu. Prašome vairuotojus būti atidžius ir vadovautis kelio ženklais.