Gegužės 1-2 dienomis Kaune, A.Sabonio sporto centre, vyko Europos jaunimo iki 20 metų dziudo taurės varžybos, kuriose susirinko 218 stipriausių dziudistų iš 13 valstybių( Belgijos, Belarusijos , Kroatijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Vokietijos, Latvijos, Lenkijos, Portugalijos, Rusijos, Slovėnijos ir šeimininkai Lietuviai). Kadangi šios varžybos vyko Lietuvoje, tai kiekvienoje svorio kategorijoje galėjo dalyvauti po 8 Lietuvos dalyvius ir po 4 iš kitų šalių.
Lietuvos garbę gynė ir
Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos bei dziudo klubo „DO" sportinkai, treniruojami Rolando Lukoševičiaus, kurie Lietuvos jaunimo dziudo čempionate iškovojo 1-8 vietas.
Geriausiai sekėsi Rūtai Mažeikaitėi iš Angininkų, ji savo svorio kategorijoje tik finale nusileido sportininkei iš Lenkijos ir iškovojo sidabro medalį.
Iš viso Lietuvos sportininkai iškovojo 12 medalių (1-aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos). Bendroje komandinėje įskaitoje Lietuva liko ketvirtoje vietoje(pirma vieta atiteko Lenkijai, antra - Vokietijai, trečia -Kroatijai ). Po varžybų gegužės3-5 dienomis vyksta treniruočių stovykla.
Klubo „DO" treneriai ir sportininkai dėkoja klubo rėmėjams : UAB „Algraižė" direktoriui Sigitui Raškauskui, Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariui Juozui Staniuliui, Alytaus rajono savivaldybei, Alytaus rajono meno ir sporto mokyklai, V.Dumbliausko IĮ, UAB „Sporto fėja" ir visiems prisidėjusiems prie klubo veiklos, kurių dėka pasiekti aukšti rezultatai.
Šiose varžybose teisėjavo ir trys alytiškiai , Alytaus dziudo federacijos prezidentas, Lietuvos sambo federacijos vice prezidentas Rimantas Liegus, dziudo klubo „Žara" Prezidentas Arūnas Valionis. Šių varžybų vyriausias sekretorius- Rolandas Lukoševičius.
Dziudo klubo „DO" informacija