Kaziuko mugėje, Vilniuje,
Alytaus rajoną reprezentavo dainininkai ir muzikantai. Kovo 6-ąją, antrąją mugės dieną, stebint tūkstantinei žiūrovų miniai Vilniaus Rotušės aikštėje koncertavo Daugų kultūros centro Butrimonių filialo jaunimo folkloro ansamblis „Vieversa", Alovės filialo etnografinis ansamblis „Susiedai", Punios filialo folkloro ansamblis „Levandra" bei liaudiškos muzikos kapela „Punelė".
Skambi muzika išjudino šokiui ne vieną Kaziuko mugės dalyvį. Dzūkams skirtoje šventėje Vilniuje dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.
Dzūkų diena šeštadienį pradėta šv. Kazimiero bažnyčioje šv. Mišiomis už Dzūkijos krašto žmones.
Karnavalinėse mugės eitynėse Alytaus rajono kolektyvai žygiavo Vilniaus gatvėmis, nešini rajono vėliava, medinėmis klumpėmis ir šaukštais, dzūkiška tarme dainuodami „Ei, dzūkeli, uždainuoki pilna krūcine...". Kartu su rajono kolektyvais eisenoje dalyvavo savivaldybės administracijos Kultūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Virginija Mačiulienė, Daugų kultūros centro direktorė Eglė Sereičikienė, centro darbuotojai.
Prie Rotušės kolektyvus pasitiko regiono savivaldybių merai.
Dzūkijos regiono savivaldybių vardu Kaziuko mugės dalyvius pasveikino Alytaus miesto meras Česlovas Daugėla. Šventės atidarymas paskelbtas merams nusikaldinus po monetą. Savivaldybių vadovai visus vaišino grybiene, kitais nacionaliniais patiekalais. Prie Alytaus rajono vaišių stalo viliojo dzūkiškos bandos ir totoriškas pyragas.
Kaziuko mugės organizatoriai rajono kolektyvams už dalyvavimą šventėje įteikė padėkos raštus.