alytausgidas arsames1

Nacionalinėje bendruomenių šventėje Alytaus rajonas - vienintelis pristatęs valgius

Alytuslapkr. 30 2015, 17:46
Nacionaliniame bendruomenių sąskrydyje „Tai mes!“ Alytaus rajonui atstovavo vietos veiklos grupė ir rajono bendruomenių, verslo atstovai, vadovaujami Vidos Vrubliauskienės. Jie vieninteliai mugėje pristatė maisto produktus - sertifikuotas dzūkiškas bandas, žolelių arbatą, konditerijos gaminius. Pasipuošę tautiniais kostiumais dalyvavo iškilmingoje tautinių kostiumų eisenoje. Alytaus rajono savivaldybės vėliavą nešė mero patarėjas Sergejus Riabininas.
Alytaus rajono kiemelis sulaukė šventės dalyvių susidomėjimo, nes jame buvo galima ir padegustuoti, ir įsigyti dzūkiškų produktų. „Vieninteliai šventėje pristatėme maisto produktus. Ir tuo buvome įdomūs renginio dalyviams“, – kalbėjo V. Vrubliauskienė, pažymėdama, kad kitos šalies bendruomenės šventėje pristatė pintus, megztus, iš vilnos veltus gaminius, rankdarbius. Ji taip pat pastebėjo, kad šventėje dalyvavo ne tik kaimo, bet ir miesto bendruomenės, pasidžiaugė užmegztais naujais kontaktais.
Kėdainių arenoje vykęs bendruomenių sąskrydis apjungė visus Lietuvos regionus. Sąskrydžio metu kiekvienas regionas turėjo unikalią galimybę pasidžiaugti ir pasididžiuoti bendruomenių narių pasiekimais ir laimėjimais muzikos, sporto, intelektualinių žaidimų srityse. Dalyvavo apie 3 tūkst. žmonių, siekiančių kurti geresnę ir gražesnę Lietuvą. Šventės metu įmonė „Factum“ fiksavo naują rekordą: dalyviai buvo kviečiami dainuoti populiariausių liaudies dainų popuri.
Projektas „Tai - mes!“ vyko antrus metus iš eilės. „Žinių radijo“ bei LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamo bendruomenių projekto komanda lanko ir kuria laidas apie tiek miestuose, tiek kaimuose aktyviai veikiančias bendruomenes.
2016-ieji - paskelbti bendruomenių metais.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading