alytausgidas bumasi1

Priekaištavo, kad prieš jį važiavęs vairuotojas sustojo be reikalo (TV REPORTAŽAS)

Alytusspal. 21 2015, 19:18
Alytaus mieste susidūrė du automobiliai - nukentėjo vienas žmogus. Nelaimė įvyko apie 13 valandą Punsko gatvėje. Prie pėsčiųjų perėjos stabtelėjus „Opel Omega“ markės automobiliui į jo galinę dalį rėžėsi „VW Passat". Po smūgio pagalbos prireikė opelio vairuotojai, ji išvežta į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę.
Į „Opel“ atsitrenkęs VW vairuotojas priekaištavo, kad prieš jį automobilis sustojo be reikalo, anot jo, prie gatvės stovėjęs pėsčiasis net neketino įžengti į perėją, tad nesitikėjo, jog vairuotoja staiga stabdys. Eismo įvykio metu apgadintos abi transporto priemonės. Dėl apgadinimų VW savo eiga kelionės negalėjo tęsti. Vairuotojui patvirtintas blaivumas.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading