alytausgidas arsazol151

Žolinės atlaidai Pivašiūnuose vyks iki rugpjūčio 22 dienos

Alytusrugp. 17 2015, 11:42
Žolinės atlaidai pasitiko maldininkus, atvykusius į Alytaus rajoną, Pivašiūnų šventovę – Švč. mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią, tęsis iki rugpjūčio 22 d. Žolinės atlaidų iškilmėse dalyvavo ir Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, Pivašiūnų seniūnė Rima Čelkonienė, Seimo narys Raimundas Markauskas, Alytaus miesto savivaldybės vadovai.
Į Žolinės atlaidus maldininkai rinkosi nešini žolynų puokštėmis. Šv. Mišias aukojęs kardinolas A. J. Bačkis, kreipdamasis į tikinčiuosius, kalbėjo apie šeimos svarbą šiandienos visuomenėje, tėvo ir motinos atsakomybę auklėjant vaikus, primindamas, kad šeimai turi padėti vyriausybė ir bažnyčia.
Žolinės šventės metu paminėtos Pivašiūnų bažnyčios 190-osios pastatymo metines. Tai trečioji bažnyčia, pirmosios dvi sudegė gaisro metu. Pirmoji bažnyčia Pivašiūnuose buvo pastatyta 17 amžiaus viduryje.
Pivašiūnų bažnyčia garsėja Dievo motinos paveikslu su kūdikiu, kuriam prieš 27 metus popiežius Jonas Paulius II dovanojo karūnas ir suteikė Nuliūdusiųjų paguodos titulą. Prie šio paveikslo, melsdami malonių kasmet apsilanko daugybė žmonių.
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading