Elektrėnuose vykusiame Lietuvos jaunučių vaikinų (g. 1999 m. ir jaunesnių) vandensvydžio čempionate sėkmingu pasirodymu nudžiugino
Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) auklėtiniai. Alytiškiai šešių komandų turnyre įveikė Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklą (15:9), Kauno plaukimo mokyklą (11:4), Kauno plaukimo centrą (14:10) bei Vilniaus „Eurokam“ (12:2) ekipas.
Artūro ir Tomo Vainikonių treniruojami SRC vandensvydininkai lemiamoje dvikove dėl pirmos vietos rezultatu 6:9 pralaimėjo Vilniaus miesto sporto centro klubui bei iškovojo sidabro medalius.
Lietuvos jaunučių vaikinų vandensvydžio čempionate Alytaus „kvapo“ netrūko ir kitose komandose. Trečiają vietą iškovojo Kauno plaukimo centro vandensvydininkai treniruojami Rimvydo Šimansko bei Lauryno Svipo. Pastarasis pirmųjų šio sporto pamokų išmoko Alytuje, o šiuo metu gina miesto garbę, rungtyniaudamas „Dzūkijos vandenis“ vyrų ekipoje.
Artimiausiu metu Alytaus vandensvydininkų laukia ir daugiau varžybų. Gegužės 1-3 dienomis miesto vyrų komanda SRC „Dzūkijos vandenis“ kovos Lietuvos vandensvydžio čempionato baigiamajame ture.
Gegužės 7-10 d. Alytaus baseine organizuojamos tarptautinis jaunučių vandensvydžio turnyras „Alytus-2015″, o birželio 5-7 d. jauniai gins miesto garbę Lietuvos vilčių žaidynėse.
Lauras Baranauskas