Penktadienį spaudos konferencijos metu, kurioje dalyvavo
Alytaus miesto meras N. Cesiulis, LKF prezidentas M. Balčiūnas ir Alytaus krepšinio akademijos vadovas P. Tamulynas, pristatyta naujos Alytaus krepšinio komandos vizija.
Ji formuojama įsigijus licenciją iš Birštono komandos Alytaus krepšinio akademijos pagrindu. Pasak naujo klubo vadovo Povilo Tamulyno, klubas bandys išvengti ankstesnių komandų likimo, kurios gyvavo vos kelis sezonus. „
Statysime namą ne nuo stogo“, – turėdamas omeny krepšinio akademijos krepšininkų įtraukimą į klubo struktūrą, sakė naujasis vadovas Povilas Tamulynas, kuris atskleidė ir tai, kas treniruos komandą.