alytausgidas nuotrauka 00113

Šildymo sezoną Alytaus rajonas baigia balandžio 23 dieną

Alytusbal. 21 2015, 20:06
Balandžio 23 diena - šildymo sezono pabaiga Alytaus rajono savivaldybei pavaldžiose švietimo, ugdymo, sveikatos priežiūros, gydymo ir globos įstaigose bei kultūros ir seniūnijų įstaigose. Tokį įsakymą pasirašė laikinoji Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė.
Alytaus miesto savivaldybės teritorijoje šildymo sezono pabaiga dar neskelbiama. Šildymo sezono pabaigą savivaldybės skelbia, kai trijų parų iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra būna aukštesnė nei 10 laipsnių šilumos.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading