alytausgidas mer gri1

Pirmieji naujojo Alytaus miesto mero susitikimai - su medikais, prezidente ir ministru

Alytusbal. 21 2015, 13:04
Darbą pradėjusio Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus darbotvarkė planuojama keletą savaičių į priekį ir joje jau numatyta nemažai svarbių susitikimų. Po savaitės – balandžio 27-ąją – Alytaus miesto savivaldybės meras medicinos darbuotojų dienos proga sveikins Alytaus miesto savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigų vadovus. Susitikimo metu taip pat bus aptarti aktualūs medicinos įstaigų veiklos klausimai, rūpesčiai ir problemos. V. Grigaravičius kartu su naujai išrinktais šalies savivaldybių vadovais prezidentūroje susitiks su Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite, numatytas ir susitikimas su vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading