Darbą pradėjusio
Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus darbotvarkė planuojama keletą savaičių į priekį ir joje jau numatyta nemažai svarbių susitikimų. Po savaitės – balandžio 27-ąją – Alytaus miesto savivaldybės meras medicinos darbuotojų dienos proga sveikins Alytaus miesto savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigų vadovus. Susitikimo metu taip pat bus aptarti aktualūs medicinos įstaigų veiklos klausimai, rūpesčiai ir problemos. V. Grigaravičius kartu su naujai išrinktais šalies savivaldybių vadovais prezidentūroje susitiks su Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite, numatytas ir susitikimas su vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu.