Praėjusiais metais įvairiose
Alytaus vietose įrengti stacionarūs stendai su miesto teritorijos planais, turizmo objektais. Po žiemos pastebėta, kad darbai buvo atlikti nekokybiškai. Šią savaitę stendai buvo nuimti.
Kaip
Alytausgidas.lt patvirtino Alytaus turizmo informacijos centras, nekokybiškai ankstesnius darbus atlikusi bendrovė sutiko be papildomo finansavimo ištaisyti klaidas - stendams jau betonuojami nauji įtvirtinimai, kurie, kaip tikimasi, atlaikys ir įvairių metų laikų orus, ir išsikrauti mėgstančių miestelėnų smūgius ar kitokius išbandymus.