alytausgidas taryba00

Nueinantys nuo miesto valdžios olimpo dėkojo angelams, juos dovanojo ir algas iki metų pabaigos užtikrino tarybos sekretoriatui (TV)

Alytusbal. 10 2015, 15:39
Įvyko paskutinis nueinančios Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdis. Paskutinę savaitę pareigas einantis miesto meras Jurgis Krasnickas už nuoširdų bendradarbiavimą padėkojo ir atminimo dovaną įteikė Alytaus šv. Angelų sargų bažnyčios dekanui Arūnui Užupiui. Tarybos nariams įteikti simboliniai angelai, taip pat 2011–2015 m. kadencijos tarybos narių nuotrauka ir atmintukai su fotografijomis.
Nuo valdžios olimpo nužengiantis Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Ąžuolas, už darbą dėkodamas tarybos nariams ir savivaldybės darbuotojams, tarybos sekretoriatui patvirtino, kad šio darbuotojai, nežiūrint besikeičiančių politinių, gaus iki metų pabaigos trūkusius penkis tūkstančius eurų.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading