Įvyko paskutinis nueinančios
Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdis. Paskutinę savaitę pareigas einantis miesto meras Jurgis Krasnickas už nuoširdų bendradarbiavimą padėkojo ir atminimo dovaną įteikė Alytaus šv. Angelų sargų bažnyčios dekanui Arūnui Užupiui. Tarybos nariams įteikti simboliniai angelai, taip pat 2011–2015 m. kadencijos tarybos narių nuotrauka ir atmintukai su fotografijomis.
Nuo valdžios olimpo nužengiantis Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Ąžuolas, už darbą dėkodamas tarybos nariams ir savivaldybės darbuotojams, tarybos sekretoriatui patvirtino, kad šio darbuotojai, nežiūrint besikeičiančių politinių, gaus iki metų pabaigos trūkusius penkis tūkstančius eurų.