alytausgidas fotozuvduob1

„Biurokratinė” skylė prie „Žuvinto“ sprogdina padangas ir gadina ratus

Alytusbal. 10 2015, 17:19
Biurokratinė skylė Alytuje – taip šią duobę Naujojoje gatvėje įvardija Alytausgidas .lt skaitytoja Eglė M. Tokias išvadas ji daro po to, kai dėl šios duobės prie „Žuvinto“ prekybos centro, susprogdintos padangos ir sugadinto rato kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybę.
Brangiai kainuojantis „malonumas” - nei aptvertas, nei ženklu pažymėtas, todėl moteris perspėja kitus, kad neįpultų, juolab dėl duobės asfalte kaltųjų tarsi nėra. Eglės M. duomenimis, teritorija su „skyle“ priklauso „Žuvinto" savininkui, o šis – ne vietos gyventojas - Prancūzijos pilietis.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading