alytausgidas aitv pre1

Alytaus lėlininkai kviečia į spektaklio vaikams premjerą

Alytusgruod. 15 2014, 14:18
Gruodžio 26 ir 27 dienomis 12 val. alytiškiai lėlininkai kviečia į Alytaus miesto teatre įsikūrusį lėlių kambarį, kuriame pristato premjerą: „Aitvaro“ teatro spektaklis „Batuoto katino gudrybės“ pagal Charles Perrault pasaką.
Spektaklyje jo kūrėjai siūlo susitikti ne tik su narsiuoju, išradinguoju batuotu katinu, tačiau ir su malūnininko sūnumi, princese, karaliumi, sidabriniu triušeliu, seserimis kurapkomis i netgi žmogėdra.
Vieni herojai – geri ir linksmi, kiti – priešingai. Kas iš jų „geriečiai“, o kas „blogiečiai“, pamatysite patys. Kaip ir visose pasakose - nugalės gėris, o gudruolis batuotas katinas visus privers paklusti jo norams. O tie norai – malūnininko sūnų paversti turtingu ir priversti už jo tekėti gražuolę princesę.
„Batuoto katino gudrybėse“ vaidina aktoriai Andrius Grigaliūnas ir Rūta Petkutė. Spektaklio inscenizacijos autorė, dailininkė ir režisierė - Loreta Skruibienė, muzika - Vytauto Skruibio.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading