alytausgidas europroaly1

„Europrotai“ pasveikino „Kolegas“ ir atsisveikino iki kitų metų

Alytuslapkr. 27 2014, 21:36
„Charlie pizza“ picerijoje Alytuje įvykęs „Europrotų“ turnyras išaiškino rudens sezono nugalėtoją. Tai komanda „Kolegos“. Ji užsidėjo protingiausiųjų Alytuje kepurę pavasarį - tai rudenį jos niekam ir neatidavė, nors „Vakarė“ ir „Vanagai“ pretendavo į nugalėtojų poziciją.
Alytuje vyko du „Europrotų“ turnyrai - po keturis turus, o žaidimo organizatorius (Alytaus Europe direct informacijos centras) dėkoja visiems prisidėjusiems rengiant ir vykdant renginį. Ačiū tiems, kas dalinosi savo žiniomis ir šmaikštumu, emocijomis ir azartu! Atsisveikiname linkėdami naujų susitikimų, naujų žinių, įdomios patirties, malonių akimirkų.

Nijolė Vitienė,

Alytaus EDIC informacijos centro vadovė
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading