Rugsėjo 21 dieną Kauno „Saulės" gimnazijoje buvo sužaistos net devynios rungtynės, kurių metu išaiškėjo krepšinio mokyklos „Perkūnas" organizuoto 2000 metais gimusių jaunučių taurės turnyro nugalėtojai. Šešių komandų turnyre stipriausiųjų vardą iškovojo
Alytaus SRC jaunieji krepšininkai.
Į dvi grupes suskirstytos komandos sužaidė vieno rato varžybas ir vėliau kovojo dėl geresnės galutinės rikiuotės. Rezultatų lentelė.
Paskutines vietas grupėse užėmusių Sabonio KC ir Vilniaus KM-2 komandų dvikovoje dėl penktos vietos į priekį iškart šovė vilniečiai. Jie be didesnio pasipriešinimo įveikė varžovus įtikinamu rezultatu 63:36.
Atkaklesne kova pasižymėjo rungtynės dėl bronzos medalių, kuriose susitiko dvi Kauno komandos - turnyro šeimininkai KM „Perkūnas" ir KA „Snaiperis" ekipos. Nors viso mačo metu priekyje žengė „Perkūnas", varžovai neleido atsipalaiduoti iki pat rungtynių pabaigos. Vis dėlto galutinis rezultatas skelbė užtikrintą „Perkūno" pergalę 67:48.Panašiai klostėsi ir finalinės rungtynės, kurių metu Alytaus SRC komanda nuo pirmų minučių įgijo pirmaujančias pozicijas, tačiau Vilniaus KM neketino sudėti ginklų anksčiau laiko. Visgi galingai turnyre atrodžiusi Alytaus ekipa dėsningai keliavo link nugalėtojų titulo ir finalines rungtynes laimėjo rezultatu 69:51
Naudingiausi turnyro žaidėjai:
N. Kupčius (Sabonio KC)
S. Mikelionis (Vilniaus KM-2)
D. Markauskas (KA „Snaiperis")
K. Puras (KM „Perkūnas")
M. Astrauskas (Vilniaus KM)
M. Pocevičius (Alytaus SRC)