alytausgidas seimutur

Sveikos ir laimingos šeimos mėnesis vaiko ir mamos dienos centre „Kutis“ (NUOTRAUKOS)

Alytusrugs. 15 2014, 17:53
Saulėtą rugsėjo šeštadienį vyko tradicinis Šeimų turgelis, kurį dukart per metus organizuoja vaiko ir mamos dienos centras „Kutis“. Mamytės prekiavo išaugtais vaikų ir savo drabužiais, žaislais, švekučiavosi. Čia veikė
dovanojimo punktas , kuriame galima palikti įvairius drabužius ar žaislus sunkiai gyvenančioms alytiškių šeimoms. Kasmet centro „Kutis“ vadovė Rimantė Adomaitienė paaukotus alytiškių daiktus perduoda Alytaus miesto socialinių paslaugų centrui, kuris rūpinasi, kad parama atitektų jos prašantiems.
Kadangi 6eimų turgelyje laukiama visa šeima, visi turėjo kuo užsiimti. Vaikučiai lipdė savo mėgstamiausius žaisliukus, lavino smulkiosios motorikos įgūdžius piešdami ant smėlio staliuko. O kur dar spalvoti muilo burbulai, kiekvienas turėjo galimybę paleisti į orą didžiausią burbulą.
vaiko ir mamos dienos centras „Kutis“, vykdydamas projektą „Sveika šeima - laiminga šeima",
Džiaugiamės, kad mūsų organizuojamos veiklos nepalieka abejingų.

R. Adomaitienė,

Vaiko ir mamos dienos centro „Kutis“ prezidentė
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading