alytausgidas kanklra

Europos menų festivalyje – Alytaus rajono kanklininkės I. Jakimavičiūtė ir I. Luckutė

Alytussaus. 29 2014, 18:44
Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje vyko antrasis respublikinis Europos menų festivalis Lietuva. Ryškų ir virtuozišką M. K. Čiurlionio meno mokyklos moksleivių pasirodymą gražiai papildė jaunieji muzikantai iš kitų Lietuvos miestų - Visagino Česlovo Sasnausko, Panevėžio Vytauto Mikalausko, Šakių, Rudaminos, Švenčionėlių menų mokyklos bei Utenos, Garliavos ir Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos.
Dvi kanklininkės - Inga Jakimavičiūtė ir Indrė Luckutė - atstovavo Alytaus rajono meno ir sporto mokyklai, atliko kompozitoriaus Jono Švedo kūrinius. Jų pasirodymai buvo įvertinti audringais aplodismentais, padėkomis bei atminimo dovanėlėmis.

Laimutė Aleksiupienė,

Mokytoja
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading