Alytaus miesto savivaldybė išdalijo premijas studentams ir mokiniams. Konkurso būdu premijuoti Lietuvos Respublikos aukštųjų mokyklų studentai ir profesinio mokymo įstaigų mokiniai. Iš viso skirta šešiolika miesto „stipendijos“, iš jų keturios – po 1 tūkst. litų, trys – po 800 ir devynios – po 400 Lt.
„Tai maloniausias klausimas – apdovanoti aktyviausią ir pažangiausią jaunimą“, - į miesto rotušėje susirinkusius tarybos narius ir iš Alytaus kilusius studentus kreipėsi miesto savivaldybės kultūros skyriaus vedėja, jaunimo reikalus valdiškuose namuose dar kuruojanti Vilma Liaukuvienė.
Tūkstančio litų premijos skirtos Vilniaus kolegijos menų ir kūrybinių technologijų fakulteto kultūrinės veiklos vadybos studijų programos II kurso studentei Gabrielei Jomantaitei, Vilniaus universiteto fizikos fakulteto bakalauro nuolatinių studijų programos IV kurso studentui Deividui Saboniui, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto ekonomikos ir politikos mokslų programos I kurso studentei Ievai Valavičiūtei ir Alytaus kolegijos inžinerijos fakulteto sausumos transporto technologijų studijų programos III kurso studentui Robertui Valuckui. Po 800 Lt skirta Mykolo Romerio universiteto ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto finansų ekonomikos studijų programos III kurso studentui Karoliui Navickui, Aleksandro Stulginskio universiteto agronomijos fakulteto želdininkystės studijų programos I kurso studentui Jurgiui Švedkauskui ir Vilniaus universiteto chemijos fakulteto biochemijos studijų programos I kurso studentei Donatai Tuminauskaitei.
400 Lt dydžio premijos pasieks Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos fakulteto medicinos vientisųjų studijų programos IV kurso studentę Rasą Augustauskaitę, jos brolį Kauno technikos universiteto elektros ir valdymo inžinerijos fakulteto robotikos studijų programos III kurso studentą Rytį Augustauską, Vytauto Didžiojo universiteto ekonomikos ir vadybos fakulteto IV kurso studentę Vingą Balevičiūtę, Vilniaus universiteto fizikos fakulteto bakalauro nuolatinių studijų programos IV kurso studentą Tadą Bartulevičių, Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijos koncertinių žanrų dainavimo studijų programos magistrantūros studijų I kurso studentę Editą Biliūtę, Vilniaus Gedimino technikos universiteto fundamentinių mokslų instituto inžinerinės informatikos studijų programos I kurso studentą Paulių Dzikunską, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos mokslų II kurso studentę Rimantę Penkauskaitę, Mykolo Romerio universiteto politikos ir vadybos fakulteto politikos mokslų instituto viešosios politikos ir vadybos studijų programos III kurso studentę Vaidą Plavinskaitę ir Kauno kolegijos medicinos fakulteto bendrosios praktikos slaugos studijų programos IV kurso studentę Ingą Tamulionytę.
Į apdovanojimus rotušėje atvyko didžioji dalis premijuotų studentų, tik R. Penkauskaitei skirtą baltą rožę atsiėmė jos mama, už Augustauskams skirtą dėmesį dėkojo studentų mama, o sveikinimus I. Valavičiūtei priėmė kita premijų laureatė V. Plavinskaitė. Premijos, skirtos iš Alytaus miesto savivaldybės jaunimo veiklos programos studijų rėmimo projekto lėšų, bus pervestos į studentų nurodytas sąskaitas.