Gruodžio 21 dieną
Alytaus sporto gerbėjai turės galimybę šiemet paskutinį kartą stebėti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes. Po to šalies aukščiausios lygos krepšinio batalijų teks laukti iki vasario, kai 1 dieną Alytaus „Dzūkija“ priims Kėdainių „Nevėžį“, su kuriuo šiemet pasidalinta po pergalę ne namų aikštelėse.
Visą sausį alytiškai žais išvykose – Prienuose, Pasvalyje, Utenoje ir Šiauliuose. Paskutinė galimybė „Dzūkiją“ palaikyti Alytaus arenoje šiemet - šeštadienį 18 val. - Kauno rajono „LSU - Atletas", treniruojamas Edo Nickaus.