alytausgidas kroegl1

Krokialaukin eglutę atnešė Girinis

Alytusgruod. 10 2013, 15:24
Alytaus rajono Krokialaukio daugiafunkciame centre vykusi eglutės įžiebimo šventė buvo ypatinga priešmokyklinės grupės vaikučiams - puošiant savo klasę sulaukė svečio iš miško, dėdės Girinio, į kurio vaidmenį įsikūnijo renginių organizatorė Aldona Turčinavičienė.
Girinio atneštą eglutę vaikučiai papuošė pačių pagamintais žaisliukais. Svečias padovanojo vaikams girliandą ir pradžiugino skanumynais. Vaikai dainavo, žaidė, deklamavo eilėraščius.
Pasilinksminę, Girinį pakvietė įžiebti didžiosios eglutės, papuoštos centro pastato balkone, kuri iki Trijų Karalių džiugins ne tik centro priešmokyklinės grupės vaikus, darbuotojus, seniūnijos darbuotojus, bet ir visus miestelio gyventojus bei svečius.

Edita Jundulaitė,

Krokialaukio daugiafunkcio centro mokytoja
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading