alytausgidas kre egid elk1

Tarptautiniame turnyre Lenkijoje alytiškės krepšininkės – antros

Alytusgruod. 10 2013, 11:48
Tarptautiniame mergaičių krepšinio turnyre Elk mieste (Lenkija) vykusiame turnyre, Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) mergaičių komanda, treniruojama Egidijos Paužuolienės, nusileido tik Varšuvos „UKS – Ursus” ir tarp aštuonių komandų užėmė 2-ąją vietą.
Alytaus krepšinio garbę Lenkijoje gynė Evelina Abramavičiūtė, Roberta Karengaitė, Paulina Lekavičiūtė, Rūta Majauskaitė, Ugnė Mitrulevičiūtė, Kamilė Raškauskaitė, Viktorija Stabingytė, Miglė Truncaitė ir Deimilė Vaitkevičiūtė. Geriausia alytiškių žaidėja pripažinta M. Truncaitė.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading