Trečiadienį popiet važiavusiųjų Naująja
Alytaus gatve laukė šioks toks netikėtumas – netoli žiedo, gatvės viduryje stovintis, paskui prieš eismą važiuojantis automobilis. „Nieko bloga, nieko nenutiko – mūsų darbuotojai pagal planą plauna trasas“, - oranžinio specialiosios paskirties automobilio nuotykius paaiškino „Dzūkijos vandenų dispečerinėje“.