alytausgidas aero1

Pasitarimas dėl aerodromo plėtros

Alytuskov. 05 2012, 19:15
Alytaus miesto savivaldybėje vyko pasitarimas dėl Alytaus aerodromo plėtros galimybių. Pasitarime dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės meras Feliksas Džiautas, mero pavaduotojai Danguolė Juozapavičienė ir Dobilas Kurtinaitis, mero patarėjas Gediminas Vaitekūnas, administracijos direktorė Ona Balevičiūtė, Investicijų skyriaus vedėja Neringa Rinkevičiūtė -Bakum, Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis, Strateginio planavimo skyriaus vedėjas Jonas Česonis, Ekonomikos ir turto skyriaus vedėja Monika Česynienė, Alytaus aeroklubo asociacijos viršininkas Kęstutis Urbanavičius ir kiti asociacijos nariai.
Diskutuotos įvairios veiklos efektyvinimo, aerodromo plėtros galimybės. Galbūt aerodromo plėtra, įkūrus bendrą miesto savivaldybės ir aeroklubo viešąją įstaigą, paspartės ir atsiras didesnės galimybės dalyvauti įvairiuose konkursuose, tarp jų ir europiniuose, pritraukti daugiau lėšų.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading