2 c Alytus
Ketvirtadienis, Sausio 17d.
DzūkijaAlytus
2017 Balandžio 11d.
0

Žuvo iš Alytaus kilęs rankinio teisėjas (PAPILDYTA. ATNAUJINTA)

title
Lietuvos rankinio šeima liūdi netekusi vieno iš savo narių – jauno ir ambicingo teisėjo Egidijaus Navicko. Šią sunkią akimirką velionio artimiesiems išreiškė šalies rankinio lygos čempionai, Alytaus klubo „Varsa" rankininkai ir Lietuvos rankinio federacija (LRF). „Gyvenimas – negailestingas, nežiūri amžiaus, nei jausmų. Į amžinybę pasikviečia brangiausius mums ir artimiausius iš visų", - užuojautoje rašo LRF. E. Navickas - iš Alytaus kilęs rankininkas, trenerio Vlado Zoko auklėtinis. Pastaraisiais metais E. Navickas teisėjavo rankiniui ir buvo laikomas perspektyviu arbitru. E. Navickas - rankinio tarptautinio teisėjo Vaido Mažeikos sūnėnas, todėl visuomet gaudavo profesionalių konsultacijų ir  sparčiai tobulėjo. E. Navickas žuvo autoįvykyje.

PAPILDYTA

E. Navickas žuvo patekęs į avariją kelyje tarp Vievio ir Elektrėnų, kai jo vairuojamas „Ford“ automobilis susidūrė su sunkvežimiu. Velionis buvo žinomas ne tik Lietuvos rankinyje, tačiau ir muzikos pasaulyje. Dar mokydamasis Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijoje dalyvavo Alytaus popchore „Dežavu“, su kuriuo laimėjo TV3 projektą „Chorų karai“.

ATNAUJINTA

Lietuvos rankinio teisėjų asociacijos (LRTA) išplatintame nekrologe rašoma, kad vienas perspektyviausių rankinio teisėjų Lietuvoje E. Navickas (g. 1994 m.) autoavarijoje žuvo balandžio 10 dieną.

Velionio urna balandžio 1dieną nuo 10 iki 16 val. bus pašarvota Alytaus laidojimo namuose „Skausmo užuovėja“ (Rūtų g. 65) ir tą pačią dieną, 16 val., bus išvežama į Klevų gatvės kapines Pirmame Alytuje.

Artimųjų prašymas - velionį pagerbti ne vainiku ar vainikėliu, o kuklia baltų rožių puokšte.

LRTA prašymu, E. Navicko atminimas tylos minute bus pagerbtas ir artimiausiose Lietuvos rankinio čempionatų rungtynėse. Jos balandžio 15 d. 15 val. vyks Alytaus miesto stadiono sporto salėje (Birutės g. 5), o balandžio 19 d. 19 val. - Alytaus arenoje (Naujoji g. 52).


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Netikras milijonierius