Pirmadienis, kovo 19, 2018
Pradžia 112 Eismas Žieminės padangos nepadėjo – kelininkų prastai prižiūrimoje vietoje prie Alytaus vėl apvirto...

Žieminės padangos nepadėjo – kelininkų prastai prižiūrimoje vietoje prie Alytaus vėl apvirto automobilis (VIDEO. ATNAUJINTA)

5

Pirmadienį į darželį ir mokyklą du vaikus vežusi moteris pateko į avariją.

Automobiliu „Opel Astra” nuo sodų bendrijų „Dzūkija” ir „Vyturėlis” į Alytų važiavusi vairuotoja nesuvaldė transporto priemonės.

Automobilis nulėkė nuo kelio ir apvirto. Opelyje buvo šešiametis ir aštuonmetis. Abu vaikus pavyko išvaduoti iš sumaitoto  automobilio. Jie išvežti į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę.

Medikai dar tyrė automobiliu važiavusius asmenis, tačiau, pirminiais duomenimis, sužalojimų pavyko išvengti.

Į įvykio vietą atskubėjęs nukentėjusiosios sutuoktinis sako, jog kelias buvo toks labai slidus, kad nepadėjo net naujos žieminės padangos.

Tai – jau ne pirmas eismo įvykis šioje vietoje. Nesenai nuo kelio nulėkė „Audi” markės automobilis. Žmonės, patekę į avarijas, susiduria su dar viena problema, išgirdę, kur įvykusi nelaimė, evakuatoriai abejoja, ar pavyks išvilkti automobilį.

Dažnai minėtu keliu važiuojantys sako pastebėję, kad būtent šioje kelių šimtų metrų kelio atkarpoje būna itin slidu, o barstoma prastai.

Sodų bendrijos gyventojai anksčiau kreipėsi į Alytaus rajono savivaldybės komunalinio ūkio skyrių prašydami pasirūpinti keliu.

ATNAUJINTA. OFICIALI POLICIJOS INFORMACIJA

Kovo 12 d. apie 7 val. 30 min. Alytaus rajone, Jurkionių kaime, moteris (g. 1983 m.), vairuodama automobilį „Opel Astra“, nepasirinko saugaus greičio ir nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio vairuotoja ir kartu važiavę du mažamečiai vaikai (g. 2009 m. ir g. 2012 m.).

 

5 Komentarai

  1. Tenka nemažai važinėti,tai alytaus rajono keliai labai prastai prižiūrimi.tenka važiuoti anksi ryte šeštadienį į darbą kitam rajone,nuo alytaus kelias nevalytas,balta balta kelias nuo laukų nesiskiria.davažiavus kitą rajoną kuo puikiausiai nuvalytas pabarstytas.

  2. nieko nenoriu izeisti bet neskaites pagalvojau kad moteris uz vairo ir tik sast …. pataikiau. antra tikrai ne kelininkai kalti, koks kvailas padaras juos gali kaltinti, vairuot ismokit nevyke liai… jei kelininkai butu kalti tai visi iki vieno vairuotojai butu griovi. o cia simtas pravaziavo o vienas griovi, tai gal kaltinkim pona dieva del to? ISMOKIT VIENA KARTA VAIRUOTI o ne kaltinti kitus, betkas gali avarija padaryti ir tikrai kaltas tik jis pats…

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here