Antradienis, kovo 20, 2018
Pradžia Naujienos Kultūra Žiedinės sankryžos viduje – apvirtęs autobusiukas (VIDEO)

Žiedinės sankryžos viduje – apvirtęs autobusiukas (VIDEO)

3

Alytaus mieste gyventojų dėmesį traukia prie Alytaus turgaus, žiedinės sankryžos viduje, aukštyn ratais  gulintis mikroautobusas. Ne, tai ne eismo įvykis, o šeštojo teatro komedijų festivalio, kuris nuo šiol  vadinsis COM•MEDIA, reklama.

Šiek tiek neįprasta reklamos forma pasirinkta, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie renginį.

„Dar statant automobilį aukštyn ratais sulaukėme nemažai dėmesio. Pravažiuojantys vairuotojai ir keleiviai stebėjo procesą.  Fordas buvo apverstas aukštyn ratais. Visiems pirma minti – avarija, bet galima pasakyti, kad tai ne tragedija, o komedija. Pačią reklamos formą sugalvojo festivalio darbo grupė”,- sakė Alytaus miesto teatro direktorės pavaduotojas bendriesiems reikalams Tomas Kunčinas.

Šeštasis komedijų festivalis ankščiau vadinosi „Tegyvuoja komedija!”, bet šiemet pervadintas į COM•MEDIA . Festivalyje, kuris vyks lapkričio 3-19 dienomis bus parodyta 14 spektaklių. Dar viena staigmena – lapkričio 4-osios naktį bus galima praleisti Alytaus miesto teatre. Nuo 19 iki 7 ryto vyks koncertai, o fantastiška muzika lepins atlikėja Alina Orlova ir žymiausia Lietuvos regio, „dub“ muzikos grupė „Ministry of ecology“. Alytaus jaunimo muzikos erdvėje pasirodys talentingiausi Alytaus jaunuoliai.

3 Komentarai

  1. Beskonybės, situacijos esmės nesuvokimo demonstravimas. Pirmiausia tai – trukdymas vairuoti ir, supratau, kad tuo džiaugiamasi. Antra – nematau nieko juokingo. Tikiuosi, kad netrukus ši kliūtis bus pašalinta ir nereikės šio nesusipratimo padauginti, paviešinti plačiau.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here