Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Naujienos Sportas „Žalgirio“ krepšinio fanų autobusas kursuos maršrutu Alytus-Kaunas-Alytus

„Žalgirio“ krepšinio fanų autobusas kursuos maršrutu Alytus-Kaunas-Alytus

1
Į Lietuvos ir Graikijos krepšinio milžinų susidūrimą iš Alytaus vyks specialūs „Kautros“ autobusai, o norint pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu tereikės įsigyti kelionės bilietą už 7 eurus, kurį pateikus autobuse bus galima atsiimti nemokamą bilietą į „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje

Didžiulio susidomėjimo sostinėje sulaukęs ir visoje Lietuvoje apkalbėtas Kauno „Žalgirio“ ir ilgametės komandos rėmėjos „Kautros“ kvietimas nemokamai keliauti į Eurolygos rungtynes Kaune plečiasi, o į savo šeimą prijungia ir Alytų.

Pirmuoju „Žalgirio ekspreso“ pasiūlymu, kuris vilniečius vėžė į rungtynes su Stambulo „Fenerbahce“, pasinaudojo maksimalus kiekis žmonių, bilietai buvo iššluoti labai greitai, o Kauną pasiekė net 8 sausakimši „Kautros“ autobusai ir beveik pusė tūkstančio krepšinio mylėtojų. Pirmajame „Žalgirio eksprese“ apsilankė ir „Žalgiris TV“ komanda, užfiksavusi energija trykštančius kelionės epizodus.

Tokios sėkmės sulaukęs projektas neliko nepastebėtas ir jau į artėjančias Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje su Atėnų „Panathinaikos“ sugužės ir Dzūkijos sostinės Alytaus gyventojai. Jie galės palaikyti žalgiriečius ketvirtadienį 19.44 val. prasidėsiančiame Eurolygos savaitės rungtynių statusą turinčiame mače.

Į Lietuvos ir Graikijos krepšinio milžinų susidūrimą iš Alytaus vyks specialūs „Kautros“ autobusai, o norint pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu tereikės įsigyti kelionės bilietą už 7 eurus, kurį pateikus autobuse bus galima atsiimti nemokamą bilietą į „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje.

Kaip parodė praktika ir pirmasis „Žalgirio ekspreso“ pasiūlymas, bilietai šluote iššluojami, o vietų kiekis – ribotas, tad „Žalgirio“ gerbėjai turėtų suskubti pasinaudoti savuoju šanso ir saugiai, patogiai bei pigiai atvykti palaikyti „Žalgirio“ vyrų svarbioje Eurolygos savaitės akistatoje.

Daugiau informacijos apie autobusą iš Alytaus į Kauno „Žalgirio“ varžybas ir atgal – ČIA.

Komentuoti

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here