Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia Naujienos Sportas „Žalgirio ekspreso” bilietai – ir stoties kasose

„Žalgirio ekspreso” bilietai – ir stoties kasose

0
Kad fanams būtų dar patogiau įsigyti bilietus į „Žalgirio ekspreso” autobusus, atsirado galimybė keliones nusipirkti ir Alytaus autobusų stoties kasose. Alytausgidas.lt nuotr.

„Žalgiriui“ šį sezoną sėkmingai žygiuojant Eurolygoje sėkmingai tęsiamas ir „Žalgirio ekspreso” projektas.

Vienas iš miestų, iš kurio stebėti vyksta daugybė fanų – Alytus.

Kad fanams būtų dar patogiau nusipirkti bilietus į „Žalgirio ekspreso” autobusus nuo praeitų metų pabaigos atsirado galimybė keliones įsigyti ne tik internetu, bet ir Alytaus autobusų stoties kasose.

„Išgirdome fanų norą bilietus pirkti ne tik internetu. Kai kuriems keleiviams tiesiog patogiau įsigyti bilietą ar akcinį paketą pas kasininkę autobusų stotyje. Kaip ir internetu kasose galima įsigyti ir akcinį paketą, kurio kaina tik 7,9 Eur, ir atskirai kelionę bei bilietą pageidaujamoje arenos vietoje”, – kalbėjo UAB „Kautra” marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Be Alytaus autobusų stoties „Žalgirio ekspreso“ bilietus ir paketus galima įsigyti internetu ČIA bei Vilkaviškio, Prienų autobusų stočių kasose ir Druskininkų infotaške (Turgaus stotelėje M. K. Čiurlionio gatvėje).

„Žalgirio ekspreso“ autobusai keleivius veža į kiekvienas „Žalgirio“ Eurolygos namų rungtynes. Artimiausios rungtynės – jau šį ketvirtadienį su Valensijos „Baskonia“.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here