Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Visos naujienos Alytausgidas.lt rekomenduoja Visuotiniu reiškiniu tapęs „Burbuliatorius” – penkiasdešimtą kartą

Visuotiniu reiškiniu tapęs „Burbuliatorius” – penkiasdešimtą kartą

0

„Burbuliatorius“, kurio dalyviai kas antrą vasaros pirmadienį leidžia muilo burbulus, pirmadienį, rugpjūčio 18 d., 18.30 val., suburs muilo burbulų entuziastus penkiasdešimtą kartą. Ši pilietinė iniciatyva startavo 2009 metais. Kiekvienais metais prie „Burbuliatoriaus“ prisijungia vis daugiau užsienio miestų, šiais metais kartu su Lietuvos ir Didžiosios Britanijos miestais „burbuliavo“ Barselona (Ispanija), o taip pat Vankuveris (Kanada), kur iniciatyva sulaukė aktyvaus miestiečių palaikymo.

„Burbuliatorius“ ypatingas tuo, kad, skirtingai nuo festivalių ir švenčių, ji suburia miestiečius kas antrą vasaros pirmadienį .Vienu metu dalyvauja daugiau nei 15 Lietuvos ir užsienio miestų.

Rengti „Burbuliatorių” Alytuje ėmėsi fotografas Gediminas Ryženinas ir Alytausgidas.lt naujienų portalas. „Burbuliatorius“ tiek Alytuje, tiek visoje Lietuvoje ir jau užsienyje užaugo iki visuotinio, nekomercinio laisvalaikio projekto.

„Organizuoti jau nereikia nieko – nei finansų, nei organizacijos, nei leidimų ar kitokių derinimų – žmonės, žinodami kada ir kur rinktis, „Burbuliatorių“ rengia patys – alytiškiai su savo šeimomis susirenka į vieną vietą ir gerai leidžia laiką“, – sako G. Ryženinas, kaskart apsilankantis renginyje ir jį fotografuojantis.

Paklaustas apie pastaruoju metu Alytuje atsirandančias neoriginalias veiklas, kurios mėgina kopijuoti „Burbuliatorių“ – renginius, organizuojamus toje pačioje vietoje, panašiu laiku ir tai pačiai auditorijai, fotografas atlaidus: „Argi gaila – tegu pučia“.

„Burbuliatoriaus“ vieta Alytuje – pievelė jaunimo parke prie „Voro“ skulptūros. Alytiškių burbulų vakarus parke šiemet papildo aerobikos užsiėmimai, vyko ir akustinis koncertas.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here