18 C
Alytus
Penktadienis, birželio 23, 2017
Pradžia Archyvas Kainų ir kokybės gidas Vietoje buvusio prekybos centro Alytuje kuriasi „Mados angaras“ (NUOTRAUKOS)

Vietoje buvusio prekybos centro Alytuje kuriasi „Mados angaras“ (NUOTRAUKOS)

9
Jazminų g. turgavietės pašonėje balandį duris atidarys „Mados angaras“. Alytus taps penktuoju Lietuvos miestu, kur veiks šio tinklo parduotuvė. Iki šiol dėvėtų drabužių visai šeimai skirti „Mados angarai“ veikė Vilniuje, Kaune, Utenoje ir Varėnoje. Alytausgidas.lt nuotr.

Buvusio „Super netto“, paskutiniais metais veikusio „Rimi“ pavadinimu, prekybos centro patalpos Alytuje nebus tuščios.

Jazminų g. turgavietės pašonėje balandį duris atidarys „Mados angaras“. Alytus taps penktuoju Lietuvos miestu, kur veiks šio tinklo parduotuvė. Iki šiol dėvėtų drabužių visai šeimai skirti  „Mados angarai“ veikė Vilniuje, Kaune, Utenoje ir Varėnoje.

Alytausgidas.lt nuotr.

Kuriant „Mados angaro“ parduotuvę Alytuje atsiras ir naujų darbo vietų. Kaip Alytausgidas.lt salė tinklą valdančios bendrovės „Vintex“ pardavimų vadovas Pavel Urba, Dzūkijos sostinėje bus įdarbinta apie 10 darbuotojų.

Šiuo metu bendrovėje per visą Lietuvą dirba 74 žmonės, vidutinis atlyginimas – per 500 eurų. Jeigu ateityje Alytaus „Mados angare“ veiks ne tik drabužių pardavimo, tačiau ir supirkimo paslauga, darbuotojų bus priimta dar daugiau.

„Kiekvienais metais pagaminama milijardai naujų drabužių. Kai kurie iš jų yra išmetami net nenešioti, todėl, norėdami pratęsti jų gyvenimą, prekiaujame dėvėtais drabužiais. Kviečiame prisijungti prie mūsų misijos ir linkime, kad kažkam nereikalingi daiktai rastų kelią į jūsų geras rankas“, – skelbia „Mados angaras“, Alytuje veiklą pradėsiantis balandžio 1-ąją.

Iki šio dėvėtų drabužių rinkos atstovo Alytuje sėkmingai veikė parduotuvės „Humana“, „Hitas“. Bene seniausiai šia veikla užsiima  ir alytiškių „Samana“, o Dzūkijos sostinė kartais netgi vadinama dėvėtų drabužių parduotuvių „karalyste“.

Į dėvėtų drabužių parduotuves žmones traukia ne tik žemesnės kainos, tai – ir nauji arba nedaug dėvėti geros kokybės drabužiai iš tokių gamintojų, firminių prekės ženklų, kaip „Armani“, „Bershka“, „Calvin Klein“, „Jack & Jone“, „Esprit“, „H&M“, „Hugo Boss“, „Marks & Spencer”, „Tom Taylor“, „Zara“ ir t.t.

9 Komentarai

  1. Na kaip skudurynuj tai pavadinimas gan puikus.Na gal galėtų su juo konkuruoti jau beveik prigijęs “Ponių laimė”.Bet jei neperlenks su kainom tokiam kaimui kaip Alytus tinkama pardė.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X
%d bloggers like this: