Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Visos naujienos Dzūkija Vokietijoje ieškomi BMW: Dzūkijoje vienas sulaikytas, antras paspruko (NUOTRAUKOS. VIDEO)

Vokietijoje ieškomi BMW: Dzūkijoje vienas sulaikytas, antras paspruko (NUOTRAUKOS. VIDEO)

0
Alytaus aps. VPK nuotr.

Kelyje Alytus-Seirijai-Lazdijai, netoli Alytaus rajono Miroslavo seniūnijos Tolkūnų kaimo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) kelių policijos patruliams pastebėjus ir persekiojant automobilį „BMW 330D X-drive“ su Vokietijos valstybiniais numeriais, jis sustojo kelkraštyje, o pabėgti mėginantis vairuotojas (g. 1999 m.) buvo sulaikytas pareigūnų.

Alytaus aps. VPK nuotr.

Automobilį vairuotojas paliko užvestą, todėl jam nubėgus, automobilis nuriedėjo į griovį ir atsitrenkė į krūmus. Patikrinus duomenų bazėje nustatyta, kad Vokietijoje paskelbta šio automobilio paieška. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Alytaus aps. VPK nuotr.

Neseniai aštuoniolikos sulaukęs jaunuolis susigundė lengvai uždirbamais pinigais ir sutikosėsti prie vairo, neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonę. Naujutėliu, 2016 metais pagamintu, BMW markės automobiliu, kauniškis skriejo iš Vokietijos. Jam pareikšti įtarimai dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo, už tai gresianti didžiausia bausmė laisvės atėmimas iki dvejų metų.Aštuoniolikmečiui paskirtos kardomosios priemonės – dokumentų paėmimas ir rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Alytaus aps. VPK nuotr.

Tą patį vakarą, apie 21 val. 10 min. Lazdijuose Alytaus apskr. VPK Lazdijų rajono PK patruliams persekiojant automobilį „BMW 530D“ su Vokietijos valstybiniais numeriais, jis važiuodamas dideliu greičiu išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „VW Passat“, vairuojamu blaivaus vyro (g. 1990 m.).

Alytaus aps. VPK nuotr.

Patikrinus duomenų bazėje nustatyta, kad Vokietijoje paskelbta šio automobilio paieška. Automobilio „BMW 530D“ vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino, o automobilio „VW Passat“ vairuotojas dėl kairės blauzdos kaulų lūžių, paguldytas į Lazdijų ligoninę.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here