Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Verslus Alytus: mokinių mugėje – 27 bendrovės

Verslus Alytus: mokinių mugėje – 27 bendrovės

0
Mugės dalyviai - daugiausiai bendrovės iš Alytaus miesto, tačiau sulaukta ir Alytaus rajono bei Druskininkų jaunųjų verslininkų. Dovilės Balčiūnaitės nuotraukos

Alytuje – tradicine tapusi „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojama Dzūkijos regiono mokinių mokomųjų bendrovių (MMB) mugė-konkursas.

Fotografų paslaugos, vonios reikmenys, natūrali kosmetika, papuošalai, aksesuarai ir dar daug puikių produktų bei paslaugų siūlo šaunūs ir kūrybingi jaunieji verslininkai.

„Labai smagu matyti tiek jaunų žmonių, kurie nieko nelaukdami ir patys stengiasi įgyvendinti savo idėjas. Šiandien čia – tikrai daug inovatyvių produktų, kurie, manau, vėliau garsins ne tik Alytų, bet ir visą regioną. Bet svarbiausia, kad mėgautumėtės tuo, ką darote ir kuriate“, – atidarydamas renginį sakė Alytaus mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius.

Pasak „Lietuvos Junior Achievement“ Dzūkijos regiono vadovo Donato Vasiliausko, renginys vyksta jau trečius metus ir MMB skaičius nuolat auga. „Džiugu, kad mugė jau tapo tradicija ir kad šiame krašte daugėja jaunų žmonių, kurie žino, ką nori veikti gyvenime ir yra sėkmingi be sėkmės mokyklų ar mokymų“, – kalbėjo D. Vasiliauskas.

Iš viso mugėje dalyvauja 27 mokomosios mokinių bendrovės, kurių produktus ir paslaugas vertina iš verslo ir švietimo atstovų sudaryta komisija. Pasak renginio organizatorių, mugė skirta ne tik nustatyti geriausiai regiono mokinių bendrovei, bet tai ir puiki galimybė jaunimui pristatyti savo idėjas, pademonstruoti komandinio darbo įgūdžius, suvokimą apie verslą, bendrovės veiklą, finansus, įgyti patirtį bei tobulėti verslo srityje.

Mugės dalyviai – daugiausiai bendrovės iš Alytaus miesto, tačiau sulaukta ir Alytaus rajono bei Druskininkų jaunųjų verslininkų.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

 

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here