Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas Venciūnų kaime – vėtros nuplėštas namo stogas su mansarda, išplėšta sienos dalis...

Venciūnų kaime – vėtros nuplėštas namo stogas su mansarda, išplėšta sienos dalis (VIDEO)

0

Alytaus rajoną šuoliais praūžęs škvalas didžiausių nuostolių pridarė Nemunaičio, Balninkų, Gečialaukio, Užupių, Venciūnų, Pivašiūnų kaimų gyventojams. Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas penktadienio vakarą skubiai išvyko į įvykio vietą Venciūnų kaime, Alovės seniūnijoje. Čia rado vėtros nuplėštą gyvenamojo namo stogą su mansarda, išplėštą dalį namo sienos.

Įvykio vietoje susitikęs su namo savininkais Jonu ir Onute Tvarogelskiais, apžiūrėjo esamą situaciją, patarė žmonėms kreiptis į savivaldybę dėl paramos. „Pagal galimybes savivaldybė padės rajono seniūnijų gyventojams, nukentėjusiems nuo vėtros ir škvalo,“ – sakė A. Vrubliauskas. „Suprantu rajono žmones, kurie patyrė nuotolių, bet svarbiausia kad nėra žuvusių“, – tęsė meras, su kuriuo nukentėjusius aplankė ir Europos parlamentaras Gabrielius Landsbergis.

J. ir O. Tvarogelskų namas buvo draustas. Kaip sakė Venciūnų seniūnaitis Jonas Veniukevičius, Venciuose beveik kiekviena sodyba patyrė nuostolių. „Nuplėšyti stogai, išvartytos pavėsinės, išlaužyti sodai ir medžiai“, – apie praūžusį škvalą kalbėjo seniūnaitis.

Kaimo pradžioje net koplytstulpis su Jėzaus skulptūrėle nulūžo.  Penktadienio vakarą gamtos stichija daugiausia žalos padarė Alytaus, Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Utenos regionams. Vėliau – naktį iš penktadienio į šeštadienį – gamtos stichija smogė Klaipėdos ir Šiaulių regionams.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here