Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia Naujienos Sveikata Vasario 16-osios maudynės su Alytaus sveikuoliais – Dailidėje

Vasario 16-osios maudynės su Alytaus sveikuoliais – Dailidėje

0

Tarp Vasario 16-ajai ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ečiui paminėti skirtų renginių Alytuje – ir sveikuolių maudynės.

Alytaus sveikuolių klubas „Ryžtas“ tradiciškai kviečia šią šventinę dieną paminėti prie mažosios Dailidės ežerėlio – prisijungti prie sveikos gyvensenos entuziastų ir išdrįsti panerti į vis dar žiemiškai šaltą ledinį vandenį. Visi norintys laukiami vasario 16 d. 14 val. prie mažosios Dailidės ežerėlio.

Savo pavyzdžiu mes vis daugiau žmonių užkrečiame sveika gyvensena, galime padėti atsikratyti baimės gamtai ir jos stichijoms. Kuo mūsų daugiau, tuo galingesnė žinutė pasiekia tuos, kuriems liko visai nedaug iki pirmo žingsnio į ledinį vandenį kartu su mumis. Labai džiugu, kad ši tradicija Dzūkijos sostinėje gyvuoja jau daug metų ir, kad kaskart prie mūsų prisijungia vis naujų entuziastų!

Vienas svarbiausių Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“  uždavinių – organizuoti teorinius ir praktinius sveiko gyvenimo supratimo, sveikatos įgijimo ir palaikymo renginius, padedančius žmonėms pažinti, įveikti ir tobulinti save, siekti darnos savyje, šeimoje, visuomenėje bei gamtoje.

Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ informacija

 

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here