Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Archyvas Istorijos gidas Vasario 1-ąją Alytaus arenoje – rankinis ir pagarba šio sporto mylėtojams

Vasario 1-ąją Alytaus arenoje – rankinis ir pagarba šio sporto mylėtojams

0
Skirtingų kartų varsiškiai - vienoje komandoje. Lietuvos rankinio čempionai gerbia savo praeitį. Dalės Pilvelytės nuotraukos

Vasario 1-osios vakarą į Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) areną grįžta rankinis. Tai – Lietuvos rankinio lygos (LRL) pirmenybių dvikova tarp Dzūkijos ir Aukštaitijos sostinių komandų. Šeimininkai Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkai priims svečius iš Panevėžio „Grifo“.

Alytaus sporto klubas „Varsa“ tęsia pagarbos miesto rankinio tradicijoms sezoną. Šalies čempionai ankstesniuose susitikimuose apdovanojo ilgametį komandos rėmėją Eugenijų Vichrovą, sirgalių Tomą Želionį, taip pat Mindaugą Visalgą ir kitus buvusius įvairių reprezentacinių Alytaus rankinio komandų žaidėjus.

Vasario pirmąjį trečiadienį bus pagerbtas ne tik buvusių varsiškių būrys, tačiau ir apdovanoti įžvalgiausi Alytaus sporto mylėtojai, atspėję pasaulio rankinio čempionato finalininkus.

Kad planetos pirmenybėse triumfuos Prancūzija, numatė alytiškiai rankininkai Gintautas Adamkevičius, Rytis Cipkus, Linas Paliušis, Egidijus Petkevičius, Aurelijus Sabonis, o taip pat buvęs klubo žaidėjas, Prancūzijoje rungtyniaujantis Tadas Stankevičius.

Kad pasaulio 25-ojo čempionato finale susitiks Prancūzija ir Norvegija atspėjo Romanas Aleksierius, Ugnė Benevičiūtė, Aurimas Botyrius, Edvinas Mikelionis ir Ramūnas Mikalonis.

Vasario 1 d., trečiadienį, 19 val. –

Alytaus SRC arenoje (Naujoji g. 52) –  LRL rungtynės

„Varsa-Stronglasas“ – Panevėžio „Grifas-SG-KKSC“.

Įėjimas – nemokamas!

Daugiau informacijos – www.fb.com/rkvarsa

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here