Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Sportas Rankinis „Varsa-Stronglasas“ sieks įrodyti, kad jiems lygių rankinio lygoje nėra ir naujame sezone...

„Varsa-Stronglasas“ sieks įrodyti, kad jiems lygių rankinio lygoje nėra ir naujame sezone (ATNAUJINTA)

2
Gruodžio 7-osios vakarą, 19 val., Alytaus arenoje - Lietuvos rankinio lygos rungtynės, kuriose šeimininkai, „Varsos-Stronglaso“ rankininkai, sieks įrodyti, kad jiems lygių kol kas nėra ir naujame sezone. Zenono Šilinsko nuotr.

Gruodžio 7-osios vakarą, 19 val., Alytaus arenoje – Lietuvos rankinio lygos rungtynės, kuriose šeimininkai, „Varsos-Stronglaso“ rankininkai, sieks įrodyti, kad jiems lygių kol kas nėra ir naujame sezone.

Priešininkė, Kauno „Granito-Kario“ komanda, treniruojama olimpinio čempiono Valdemaro Novickio, mėgins prieštarauti, kaip tai jau ne kartą darė ankstesnėse tarpusavio dvikovose su Lietuvos čempionais iš Alytaus.

„2016-2017 metų sezoną Alytaus rankinio klubas „Varsa“ skiria miesto rankinio istorijai, tad šio sporto senjorus iš Dzūkijos sostinės kviečiame į pagerbimus, prieš čempionato susitikimus rengiamus namų arenoje“, – ragina vienas iš žaidžiančiųjų  „Varsos-Stronglaso“  trenerių Egidijus Petkevičius. Daugiau informacijos – facebook.com/rkvarsa, el. p. rkvarsa@gmail.com arba tel. 8 611 24485.

varsa-2016-12-07ATNAUJINTA

Alytiškiai kauniečius nugalėjo 32:23 (18:13). Kaip po rungtynių sakė varsiškių gretose rezultatyviausiai žaidęs ir 6 įvarčius pelnęs Rokas Lastauskas, tai buvo „saldus kerštas” po taurės turnyro dvikovų, pasibaigusių priešininkų sėkme. Po 5 įvarčius įmetė net trys alytiškiai – Irmantas Asakavičius, Remigijus Čepulis ir Žygimantas Micevičius. Vienu metu „Varsos-Stronglaso“ persvara buvo išaugusi iki 12 įvarčių (29:17). „Komandinis puolimas ir labai geras vartininko Egidijaus Petkevičiaus žaidimas”, – pergalę apibendrino vienas iš varsiškių trenerių Eugenijus Gimbutas.

2 Komentarai

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here