Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Sportas Rankinis „Varsa-Stronglasas“ grįžo į antrąją vietą

„Varsa-Stronglasas“ grįžo į antrąją vietą

0

Į 2-ąją Lietuvos rankinio lygos (LRL) turnyro lentelės vietą grįžo Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komanda. Šalies čempionai 26:19 įveikė „Vilnių“.

Prieš susitikimą kritikai  buvo išreiškę abejones dėl alytiškių galimybių peržengti per vadinamąjį „Vilniaus barjerą“, kokiu ankstesniame ture jiems tapo kita sostinės ekipa „Šviesa“.

Pradžioje nesisekė ir su „Vilniumi“ (2:5), tačiau spurtu 6:0 dzūkai nubraukė klausimus ir pirmavo iki susitikimo pabaigos.

Prie pergalės prieš vilniečius po 6 įvarčius pridėjo Lukas Feoktistovas ir Žygimantas Micevičius, 4 – Aurelijus Sabonis, 3 – Gintautas Adamkevičius, o po 2 – Irmantas Asakavičius, Remigijus Čepulis ir Rokas Lastauskas.

Kaip po rungtynių sakė vieną geriausių susitikimų sužaidęs Alytaus vartininkas Rytis Cipkus, jo komanda viską gerai atliko gynyboje, tad ir vartus išsaugoti nebuvo sunku.

„Varsa-Stronglasas“ įsirašė 12-ąją pergalę, kuri leido aplenkti „Granitą“. Su šiuo klubu artimiausiame ture alytiškiai susitiks Kaune, o paskutinėse LRL reguliaraus čempionato rungtynėse namuose priims pirmenybių lyderį „Dragūną“.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here