Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia 112 Nelaimės Vandens tiekimo avarija – Naujojoje, potvynis – ir Žuvinto gatvėje

Vandens tiekimo avarija – Naujojoje, potvynis – ir Žuvinto gatvėje

0
Pasak vandentiekininkų, įvykus avarijai į Naujosios ir Žuvinto gatves išbėgo toks kiekis vandens, kuris sutilptų į geležinkelio cisterną - iki 100 kubinių metrų. Alytausgidas.lt skaitytojos nuotr.

Potvynis – taip sekmadienio rytą buvo galima vadinti situaciją Žuvinto gatvėje. Ją sėmė didelis vandens kiekis. Taip čia nutiko dėl vandens tiekimo sistemų avarijos Naujojoje gatvėje.

Į avarijos vietą vyko, dirbo Dzūkijos vandenų specialistai. Jiems teko ne tik likviduoti avarijos padarinius, tačiau ir išsiaiškinti jos priežastis.

Alytausgidas.lt skaitytojos nuotr.

ATNAUJINTA

Dėl trūkusios vandens tiekimo linijos be vandens savo butuose liko Naujosios g. 60 ir 62 daugiabučių gyventojai. Avarijos vietoje suburta operacinė grupė, ji susisiekė su specialistais, kurie nužymės požemines komunikacijas, į įvykio vietą nuvežta žemkasė. Kol vyks remonto darbai, minėtų namų gyventojams geriamasis vanduo bus siūlomas iš autocisternos.

PAPILDYTA

Naujausiais vandentiekininkų duomenimis, be vandens liko ne du, o penki namai, tarp jų – ir trys Žuvinto g. daugiabučiai: 5A, 5B ir 5C.

Vandentiekininkai tikino, kad jeigu neatsiras papildomų trukdžių, avarija turėtų būti likviduota iki 13 valandos.

PAPILDYTA

Avarija likviduota, gyventojams vandens tikimas buvo atnaujintas žadėtuoju laiku.

Pasak vandentiekininkų, įvykus avarijai į Naujosios ir Žuvinto gatves išbėgo toks kiekis vandens, kuris sutilptų į geležinkelio cisterną – iki 100 kubinių metrų.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here