Pirmadienis, kovo 19, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Uždaromas pašto skyrius Vidzgiryje (NUOTRAUKOS. ATNAUJINTA)

Uždaromas pašto skyrius Vidzgiryje (NUOTRAUKOS. ATNAUJINTA)

8
Uždaromas paštas Vidzgiryje. Alytausgidas.lt nuotr.

Rugsėjo 1-oji – paskutinė diena Lietuvos pašto Alytaus 3-iojo pašto skyriui, esančiam Vidzgiryje.

Prieš keletą metų uždarius paštą I Alytuje ir kitose miesto vietose, skyrių Putinuose perkėlus į „Rimi“ prekybos centrą, Statybininkų g. 5 esantis paštas buvo vienintelis Lietuvos pašto padalinys, išlikęs Vidzgiryje.

Uždarius skyrius mieste, centriniame pašte pailgėjo eilės, jos neišnyko ir daliai paslaugų persikėlus į pašto mokėjimo kioskus, internetą ar pas kitus pašto paslaugų tiekėjus.

Alytausgidas.lt nuotr.

Be Pulko g. 12 veikiančio centrinio pašto Alytuje liks pirmasis poskyris Ūdrijos g. 1 („Rimi”).

Alytausgidas.lt nuotr.

Alytuje toliau veiks Lietuvos paštui priklausantys pašto mokėjimo kioskai „PayPost“ Jaunimo g. 24 (prie Vidzgirio „Iki“), Naujoji g. 8 (prie „Žuvinto“), Naujoji g. 17K (prie autobusų stoties) ir Naujoji g. 76, o taip pat Lietuvos pašto „Express” siuntų terminalas Santaikos 34G (prie didžiosios parduotuvės „Maxima“).

Iki rugsėjo 1-osios veiksiančio pašto patalpos Statybininkų g. 5 – jau parduodamos.

ATNAUJINTA

Lietuvos paštas patikslina, kad nuo rugsėjo 1-osios dienos Alytaus 3-asis paštas, veikiantis Statybininkų g. 5, bus prijungtas prie Alytaus centrinio pašto.

Pasak Lietuvos pašto valdytojų, alytiškiams, kuriuos dabar aptarnauja Alytaus 3-asis paštas Vidzgiryje, pašto korespondencijos siuntų ir prenumeruojamų spaudos leidinių pristatymas vyks įprastai ir nesikeis, o klientų aptarnavimas bus perkeltas į Alytaus centrinį paštą, esantį Pulko g. 12.

Lietuvos pašto tinklo direktorė Inga Dundulienė pažymi, kad uždarant paštą Vidzgiryje nebus atleistas nė vienas jo darbuotojas – visi darbuotojai bus perkelti darbui į Alytaus centrinį paštą.

8 Komentarai

  1. Iki siol pastu siustis mazas siuntas buvo pigiau, bet dabar iki jo teks vaziuoti ir valanda stoveti eileje.. Todel siuntas bus pigiau siustis per kurjeriu tarnyba ir tikrai ne Lietuvos pasto..

  2. Pacioj patogiausioj vietoj uzdaromas pastas, kad tektu temptis i prigrustus kitus du per puse miesto. Reiks naudosit ju paslaugomis kaip galima reciau. Idiotu sprendimas…

  3. Uzkniso blemba pastininkai,…jau ir anksciau neduok dieve jei ka parsisuntei per Lietuvos pasta tai eileje pusvalandi lauki,kol senjorai mokescius sumokes,tai dabar isvis valanda reiks stoveti???

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here