Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia Archyvas Kainų ir kokybės gidas Uždaroma seniausia Alytaus „Norfa“

Uždaroma seniausia Alytaus „Norfa“

0
Senoji „Norfa“ Dainavos mikrorajone uždaroma. Alytausgidas.lt nuotr.

Pirmoji Alytaus „Norfa”, veikianti adresu Žiburio g. 14, baigia savo darbą.

Apie parduotuvės pabaigą liudija tai, kad kai kurios prekės asortimente nėra pildomos, kad nereiktų daryti papildomų nukainavimų.

Kad senoji „Norfa“ uždaroma Dainavos mikrorajone – neneigia parduotuvės darbuotojai, patvirtino ir oficialūs prekybos tinklo atstovai.

„Norfa“ Žiburio g. 14 bus uždaroma artimiausiu metu”, – informavo prekybos tinklo atstovas žiniasklaidai Darius Ryliškis, konkrečios datos nenurodydamas.

„Norfą“ Žiburio g. 14 planuojama uždaryti per balandžio mėnesį

Kol kas nepatvirtintais duomenimis, minėta parduotuvė bus uždaryta per balandžio mėnesį. Ar kas joje įsikurs po „Norfos“ išsikraystymo – turės spręsti šio pastato savininkė „Alytaus prekyba“, Dzūkijos sostinėje valdanti daugelį prekybos aljansui „Aibė“ priklausančių parduotuvių.

Iki „Norfos“ įsikūrimo Žiburio g. 14 čia veikė „Alytaus prekybai“ priklausiusi parduotuvė „Ramunė“.

Naujausia Alytaus „Norfa“ Topolių g. – jau baigiama įrengti. Alytausgidas.lt nuotr.

Po „Norfos“ išsikraustymo iš Žiburio gatvės, šio tinklo parduotuvių skaičius Alytaus mieste liks toks pat – 4 – mat artimiausiu metu bus atidaryta nauja „Norfa” Topolių gatvėje. Kaip ji paveiks šalia esančios „Aibės“ (buvusios „Eglės“) pirkėjų srautus – kol kas spėliojama, tačiau panašu, kad perspektyvos išlikti šalia naujos stipraus rinkos žaidėjo parduotuvės – neoptimistinės.

Topolių g., prie pat Sveikatos tako, statoma „Norfa“ alytiškiams buvo sukėlusi nerimo dėl projekto, kuris kėsinosi ne tik į viena pagrindinių aerterijų vadinamą Sveikatos taką, tačiau ir į senojo geležinkelio Sankt-Peterburgas – Varšuva atšakos per Alytų statinio, XIX amžiumi datuojamo tiltelio-pralaidos.

XIX amžiumi datuojamas tiltelis-pralaida statant prekybos centrą buvo išsaugotas. Alytausgidas.lt nuotr.

„Norfos“ savininkai sutiko, kad šis istorinis objektas būtų išsaugotas. Manoma, kad visas teisines galimybes tuo metu oficialiuose paveldo sąrašuose nebuvusį statinį užstatyti, išardyti galėjusi „Norfa“ susidariusią situaciją įvertino jautriai, mat Alytuje šis prekybos tinklas su susijusiomis verslo bendrovėmis – ne tik eiliniai pardavėjai, tačiau ir socialinės atsakomybės nevengiantys darbdaviai ir gamintojai, Putinuose atkūrę pieninę, o šalia pastatę ir naują ledų gamyklą bei įrengę konservų fabriką.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here