Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Visos naujienos Dzūkija Už centrinį miesto tualetą – 800 tūkstančių eurų! (NUOTRAUKOS)

Už centrinį miesto tualetą – 800 tūkstančių eurų! (NUOTRAUKOS)

5
800 tūkst. eurų. Tiek įkainota vietelė, kur, kaip sakoma, „ir karaliai basi vaikšto“. Karališka kaina už tualeto vietą – neatsitiktinė. Centrinis miesto WC anksčiau veikė kone pačioje Dzūkijos sostinės širdyje, miesto sode. Alytausgidas.lt nuotr.

Stacionarūs tualetai – tokią galimybę 2017 metų biudžete svarstė  Alytaus miesto savivaldybė. Jeigu ir taps realybe, kad Dzūkijos sostinės viešose erdvėse vėl veiks ne tik mobilieji „toi-toi“, o ir stacionarūs WC, centrinis miesto tualetas jau nelauks ten, kur kadais buvo pamėgę sustoti ir įpratę oficialiai nusilengvinti vyresnieji Alytaus gyventojai bei miesto svečiai.

Alytausgidas.lt nuotr.

Centrinis Alytaus miesto tualetas – parduodamas! „Tarp pušų“, – objekto privalumus vardija pardavėjai, o kaina verčia suklusti ir dar kartą paklausti „kiek?“.

800 tūkstančių eurų – tiek įkainota vietelė, kur, kaip sakoma, „ir karaliai pėsti vaikšto“.

Alytausgidas.lt nuotr.

Karališka kaina už tualeto vietą – neatsitiktinė. Centrinis miesto WC anksčiau veikė kone pačioje Dzūkijos sostinės širdyje, miesto sode ir buvo beveik vienodai nutolęs nuo susitikimų vietos „plaščiadkės“, autobusų stoties ar „saugumo“ rūmų.

Prie pat – Karolio Požėlos (dabartinė Pulko) gatvė, o per kelis medžius – liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto (dabar – Alytaus rajono savivaldybės administracijos) pastatas.

Parduodamo legendinio tualeto sklypo plotas – beveik 3 arai.

Panoraminis vaizdelis nuo miesto sodo į K. Požėlos (dabar – Pulko) gatvės pusę. Zenono Bulgakovo nuotrauka („Alytaus naujienos”, 1989 m.)

5 Komentarai

  1. Tai kiek suprantu, viešbučio “Dzūkija” pastatas gerokai pigiau parduodamas, ir kad ir koks prastas jis bebūtų, su šita pamazgų duobe tarp pušų, nėra ką ir lyginti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here