Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Naujienos 112 Ugniagesiai skubėjo į aukščiausią Alytaus daugiabutį (VIDEO. FOTO. ATNAUJINTA)

Ugniagesiai skubėjo į aukščiausią Alytaus daugiabutį (VIDEO. FOTO. ATNAUJINTA)

0

Mažiausiai keturi Alytaus ugniagesių gelbėtojų automobiliai, medikai skubėjo į Dzūkijos sostinėje aukščiausią daugiabutį, esantį adresu Jurgiškių g. 28.

Alytausgidas.lt nuotr.

„Ne pratybos“, – pakankamai grėsmingą vaizdelį pakomentavo  ugniagesiai. Laimei, didelio gaisro ar nelaimės didžiausiame Alytaus name nenutiko.

Ugnis galėjo įsiplieksti 11-ame aukšte esančioje elektros skydinėje.

Kaip įvykio vietoje paaiškino ugniagesys Modestas Kazlauskas, gaisras buvo likviduotas operatyviai, dūmų laiptinėje nedaug, gyventojų evakuoti nereikėjo.

Iš įvykio vietos (tiesioginės transliacijos įrašas):

ATNAUJINTA

„Elektros skydinėje išsilydė automatas”, – situaciją pakomentavo DNSB „Milžinas“ pirmininkas Nerijus Zubrickas.

Alytausgidas.lt nuotr.

Pasak jo, jeigu Alytuje didžiausiame name kiltų didesnis gaisras, šio 14-aukščio gyventojams tai būtų didelė nelaimė – pasirodo, namas – nepriduotas.

Alytausgidas.lt nuotr.

„Kreditą gyventojai baigia išsimokėt birželį, tačiau namo pridavimo klausimai jaudaug metų neišpręsti”, – pridūrė neseniai DNSB „Milžinas“ vadovaujantis N. Zubrickas. Pasak jo, Jurgiškių g. 28 namą mėginama priduoti jau ne pirmą dešimtmetį, tačiau iki šiol pastangos nebuvo sėkmingos.

Alytausgidas.lt nuotr.

Tai patvirtino ir buvusi DNSB „Milžinas“ pirmininkė Renata Vaičiukynaitė. Jos teigimu, tai – ne pirmas gaisras 1991-1993 m. projektuotame, nuo 1996 m. apgyvendintame, tačiau per pastaruosius dešimtmečius taip ir nepriduotame name.

Alytausgidas.lt nuotr.

Buvusios pirmininkės teigimu, yra atliktas daugiabučio pridavimui reikalingas perprojektavimas, ekspertizė, tačiau yra papildomų kitų techninių, finansams imlių reikalavimų, kurių bendrijai be savivaldybės ar kitų fondų pagalbos įgyvendinti iki šiol, deja, nepavyko.

 

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here