Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Sportas Futbolas Treneris G. Jarmalavičius iš lietuviško futbolo „barščių“ išsrėbtas 2 metams

Treneris G. Jarmalavičius iš lietuviško futbolo „barščių“ išsrėbtas 2 metams

0
G. Jarmalavičius iš lietuviško futbolo „barščių“ išsrėbtas 2-iems metams, ar treneris imsis karjeros svetur – nežinoma, tačiau jo karjeroje jau yra buvusi stotelė užsienyje, kai už Atlanto treniravo Čikagos (JAV) „Lituaniką“

Buvusiam Alytaus FK „Dainava“ treneriui skirta diskvalifikacija. Šią žinią paskelbė Lietuvos futbolo federacija (LFF). Jos drausmės komitetas buvusį dainaviškių trenerį, dabartinį Kazlų Rūdos „Šilo“ strategą Gedemeną Jarmalavičių iš LFF varžybų diskvalifikavo už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus. Nors „Šilas“, vadovaujamas minėto specialisto, pernai laimėjo LFF I lygos pirmenybes, įtarimai lažybomis buvo įrodyti šiemet, o Kazlų Rūda iš A lygos pasitraukė joje nė nedebiutavusi.

Su G. Jarmalavičiumi diskvalifikuoti ir „Šilo“ futbolininkai, kurie taip pat dalyvavo nešvariose „Winter Cup“ turnyro Latvijoje rungtynių su Rygos „Metta/LU“ metu buvo statomos ypatingai didelės sumos už tai, kad jose bus pelnyti mažiausiai trys ar keturi įvarčiai, nors iki 65-osios minutės dar buvo lygu 0:0. Šį susitikimą „Šilas“ pralaimėjo 1:3,  o turnyrą rengusi Latvijos futbolo „Virsliga“ atšaukė planuotas „Šilo“ rungtynes su latvių vicečempione „Jelgava“.

Po įvykių Latvijoje buvo prisiminti ir Kazlų Rūdos „nuotykiai“ LFF taurės turnyre, kuriame suvalkiečiai, kaip manoma, specialiai pralaimėjo „Šilutei“. Pasaulyje vienu blogiausių 11 metrų baudiniu tapo Gyčio Urbos „smūgis“, tarp įtariamųjų dėl manipuliavimo futbolo rezultatais pateko ir „Šilo“ gynėjas Alfredas Skroblas, anksčiau rungtyniavęs lažybų vėžiu užsikrėtusiame ir iš A lygos pasitraukusiame Pakruojo „Kruojos“ klube.

3:4 „Šilutei“ pralaimėtame taurės mače nuskambėjo ir treneris G. Jarmalavičius. Mat, kai jo auklėtinis Aurimas Raginis įmušė įvartį iš 11 m baudinio, o G. Urba pribėgo prie trenerio ir pasakė, kad Raginis įmušė netyčia, G. Jarmalavičius paklausė – „kaip galima įmušti netyčia?!.“.

Užmaršties dulkės buvo nuvalytos ir nuo dar ankstesnių G. Jarmalavičiaus treniruotų komandų „bylų“ – iš A lygos pašalinto, ne kartą dėl nesąžiningo žaidimo bausto, dabar neegzistuojančio „Klaipėdos granito“, o taip pat lažybomis kaltintų, iš A lygos iškritusių, taip pat jau neesančių  „Šiaulių“.

Minėtas iš Alytaus krašto kilęs futbolo treneris prieš daugiau ar mažiau skandalingus sezonus Šakiuose, Klaipėdoje ir Šiauliuose, treniravo ir „Sūduvą“, „Taurą“, „Dainavą“. G. Jarmalavičiui dirbant su Alytaus, Marijampolės ar Tauragės komandomis prie jo lažybų šleifas čempionatuose tarsi „nelipo“, tačiau beveik visos sezonui jo rengtos komandos kontrolinių rungtynių vykdavo ne kur nors, o į … Latviją, kuri šį kartą tapo ne dar vienu stratego karjeros  tramplinu, o futbolininkų terminais kalbant – virto „padkatu“.

Kaip ir G. Jarmalavičiui diskvalifikacijos nuo 2017-ųjų kovo skirtos ir penkiems „Šilo“ futbolininkams. Už panašius pažeidimus anksčiau baustas A. Skroblas pašalintas metams, G. Urba – 9 mėnesiams, Vilmantas Bagdanavičius be lietuviško futbolo turės praleisti 5 mėnesius, Audrius Račkus ir Andrius Urbšys diskvalifikuoti 3 mėn. laikotarpiui.

G. Jarmalavičius iš lietuviško futbolo „barščių“ išsrėbtas 2-iems metams, ar treneris imsis karjeros svetur – nežinoma, tačiau jo karjeroje jau yra buvusi stotelė užsienyje, kai už Atlanto treniravo Čikagos (JAV) „Lituaniką“.

Iš Alytaus krašto kilęs futbolo treneris G. Jarmalavičius prieš daugiau ar mažiau skandalingus sezonus Šakiuose, Klaipėdoje ir Šiauliuose, treniravo ir „Sūduvą“, „Taurą“, „Dainavą“. G. Jarmalavičiui dirbant su Alytaus, Marijampolės ar Tauragės komandomis prie jo lažybų šleifas čempionatuose tarsi „nelipo“

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here