Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas Trečiojo amžiaus universiteto filialai – Dauguose ir Simne

Trečiojo amžiaus universiteto filialai – Dauguose ir Simne

0
Alytaus rajono meras A. Vrubliauskas susitiko su Alytaus mieste 10 metų veikiančio Trečiojo amžiaus universiteto vadove J. Ingelevičiene, o taip pat su būsimų filialų Simne bei Dauguose dekanėmis J. Žeimiene ir D Jaciūniene

Vyresnio amžiaus Alytaus rajono gyventojams – gera žinia. Greitai jie galės mokytis ir laisvalaikį leisti Trečiojo amžiaus universiteto filialuose, kurie steigiami Simne ir Dauguose.

Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas susitiko su  Alytaus mieste jau 10 metų veikiančio Trečiojo amžiaus universiteto vadove Janina Ingelevičiene, o taip pat su  būsimų filialų Simne ir Dauguose dekanėmis – Simno specialiosios mokyklos direktore Janina Žeimiene bei Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos direktore Dovile Jaciūniene.

Meras A. Vrubliauskas pasveikino iniciatyvą sudaryti galimybę žmonėms bendrauti ir tobulėti, taip pat dalintis turima patirtimi ir pažadėjo savivaldybės paramą.

„Palaikysime Trečiojo mažiaus universiteto veiklas, pasiūlysime dalyvauti ir mūsų įstaigų vykdomose veiklose, edukaciniuose užsiėsimuose, kuriuos galėtų lankyti ir rajono, ir miesto universiteto studentai“, – sakė rajono meras A. Vrubliauskas.

Kaip sakė Trečiojo  amžiaus universiteto Alytaus skyriaus vadovė J. Ingelevičienė, mieste užsiėmimus lanko maždaug pusė tūkstančio žmonių. Paskaitos vyksta įvairiomis temomis, nuo meno iki finansinio, kompiuterinio raštingumo, keliaujama tiek po Lietuvą, tiek ir Europą.

Po kelių metų studijų studentams įteikiami simboliniai Trečiojo amžiaus universiteto bakalauro ir magistro diplomai. Pasak J. Ingelevičienės, universitetą lankantys senjorai tampa aktyvūs ir geros nuotaikos, jie mažiau serga, mažiau reikia ir vaistų.

„Pakelti žmogaus savivertę – tai svarbiausia“, – sako dešimt metų universiteto veiklose dalyvaujanti J. Ingelevičienė. Alytaus trečiojo  amžiaus universiteto ir filialų Dauguose bei Simne vadovės aptarė veiksmus, kad vasarį veikla būtų pradėta ir Alytaus rajone.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here