Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia Sportas Futbolas Trečioji pergalė DFK „Dainavai“ leido pakilti į 2 vietą

Trečioji pergalė DFK „Dainavai“ leido pakilti į 2 vietą

0
Jaunojo DFK „Dainava“ talento - 14-mečio Gusto Jarusevičius - pilna buvo visose aikštės pusėse. Alytausgidas.lt nuotr.

3 pergalę iš eilės iškovojo ir į 2-ąją Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos turnyro lentelės vietą pakilo Alytaus DFK „Dainava“.

Dainaviškių atakas kairiuoju kraštu kurti mėginantis legionierius iš Rusijos Kiril Morozov. Alytausgidas.lt nuotr.

Donato Vencevičiaus auklėtinių pergalę namų susitikime su FK „Trakai B“ komanda lėmė vienintelis įvartis. Jį 18-ąją susitikimo minutę smūgiu „balionu“ iš toli pelnė 18-metis Emanuelis Puzakinas, praėjusiame ture Vilniuje, dainaviškių mače su „Žalgiriu B“, pasižymėjęs rezultatyviu perdavimu. Jeigu ne užtikrintas „Trakų“ vartų sargo Igno Plūko žaidimas, alytiškių persvara jau po pirmojo kėlinio galėjo būti 5:0.

DFK „Dainava“ pergalingojo įvarčio autorius – 18-metis Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtinis E. Puzakinas. Alytausgidas.lt nuotr.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai daugiau progų turėjo, jų nerealizavo, tačiau įvarčių į savus vartus, saugomus Martyno Matijoškos, nepraleido ir šventė pergalę prieš svečius, kurių gretose taip pat žaidė alytiškiai. Ernestas Stočkūnas, Augustas Valukonis ir Martynas Vasiliauskas buvo aktyvūs savo pozicijose, tačiau gimtojo savo miesto komandos vartams didesnių grėsmių nesukėlė.

Dar vieną savo palaikomos komandos pergalę „Dzūkų tankai“ šventė firminių spalvų fejerija

Artimiausiose rungtynėse, kurios balandžio 21 d. taip pat vyks Alytuje, dainaviškiai priims Klaipėdos „Koralą“. Tai tūrėtų būti paskutinės DFK „Dainavos“ komandos kovos Dainavos mokyklos dirbtinės dangos stadione, nes po to laukia 3 susitikimai išvykose, o gegužės 24-osios rungtynės su Telšių „Džiugu“ jau turėtų vykti pagrindiame Alytaus miesto stadione.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here