Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Naujienos Įdomu Tomas Pačėsas paliko „Lietuvos ryto“ trenerio postą

Tomas Pačėsas paliko „Lietuvos ryto“ trenerio postą

1
Trečiadienio vakarą T. Pačėsas (nuotraukoje - viduryje) „Lietuvos rytą“ vedė į kovą su Sankt-Peterburgo (Rusija) „Zenit“, o jau ketvirtadienio rytą dalyvavo posėdyje Alytaus miesto taryboje. Iš Vilniaus komandos stratego posto jis nusprendė pasitraukti ketvirtadienį. T. Pačėsas Dzūkijos sostinėje neoficialiai įvardijamas kaip potencialus būsimas judėjimo „Už Alytų“ kandidatas į miesto mero postą. Dovilės Balčiūnaitės nuotr.

Krepšinio strategas Tomas Pačėsas grįžta namo. Alytiškis apsisprendė palikti Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos vyriausiojo trenerio postą, o čia jį pakeis geras pažįstamas. Italijoje karjerą bandęs ir rusų kapitalo klubui Kantu „Red October“ vadovavęs, tačiau nuo gruodžio be darbo likęs Rimas Kurtinaitis. Jis „lietrytyje“  buvo dirbęs 2008-2010 m. ir su komanda laimėjo Europos taurę, dvejus LKL  čempionų žiedus, dvi Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taures ir Baltijos lygą.

Dar trečiadienio vakarą T. Pačėsas „Lietuvos rytą“ vedė į kovą su Sankt-Peterburgo (Rusija) „Zenit“, o jau ketvirtadienio rytą dalyvavo posėdyje Alytaus miesto taryboje, į kurią jis yra išrinktas kai judėjimo „Už Alytų“ narys.

„Keisti žaidėjus dabartiniu metu netikslinga, geriau – trenerio permaina. Tikiu, kad tai padės komandai pamiršti pesimistines nuotaikas, pašalins rutiną“, – sakė ketvirtadienį pasitraukti apsisprendęs T. Pačėsas. Jis „Lietuvos ryte“ dirbo nuo 2015-ųjų gruodžio ir laimėjo LKF (dabar – karaliaus Mindaugo) taurę.

Teigiama, kad T. Pačėsas iš sostinės klubo pasitraukė savo noru. Pasak ekipos prezidento Gedvydo Vainausko, tai buvo pirmas atvejis, kai treneris pats, niekieno neraginamas ir nespaudžiamas, apsisprendė trauktis ir dar gi įvardijo priežastis – nes nepateko į Europos taurės ketvirtfinalį.

T. Pačėso iniciatyva „Lietuvos rytas“ bendradarbiavo su jo šeimos valdomu Alytaus „Dzūkijos“ klubu. Alytiškiai Vilniaus komandai perleido jų atrastą lenką Adam Lapeta, o patys buvo pasitelkę sostinės komandos žaidėjus Julių Juciką, Edviną Jezukevičių.

T. Pačėsą su G. Vainausku ir toliau sies verslas. Pačėso žmonos Laimos valdoma Alytaus regioninė televizija (Dzūkijos televizija) dalyje Pietų Lietuvos teritorijos antžeminiu būdu retransliuoja „Lietuvos ryto“ TV programas.

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here