Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Tikimasi, kad akustika garsėjusios AKKC salės kokybė po remonto nesuprastės (VIDEO. NUOTRAUKOS)

Tikimasi, kad akustika garsėjusios AKKC salės kokybė po remonto nesuprastės (VIDEO. NUOTRAUKOS)

0

Alytaus kultūros ir komunikacijos centras (AKKC) prieš keletą metų įrengė amfiteatrą, o netrukus neatpažįstamai pasikeis didžioji salė, scena ir techninio personalo patalpos.

Statybininkai pluša scenoje, klojama ąžuolinė danga. Scenos šonuose taip vadinamos „kišenės“, kur laikoma papildoma įranga ir rekvizitai – jau atnaujinta. Dalis grindų bus šildomos. Salės grindys – taip pat medinės.

 

Salės kėdės – užsakytos, tačiau jos bus montuojamos visiems darbams pasibaigus, tai bus paskutinis darbų etapas. Kol kas jos gaminamos ir turėtų pasiekti Alytų gegužę. Sėdimų vietų salėje nesumažės, o jeigu viskas pavyks – padaugės. Atnaujintas ir balkonas, čia išklota kiliminė danga, jaukumo suteikia atvira erdvė, kur patogiai įsitaisyti galės 60 žiūrovų.

Statybininkai jau atliko darbus apšvietėjo, garso operatoriaus patalpose. Tiesa, aparatūra čia išliks senoji, ją bus bandoma atnaujinti kito projekto lėšomis. Šįsyk ir pavyko nupirkti penkių metrų LED panelių ekraną.

AKKC didžiosios salės akustika buvo viena geriausių šalyje, todėl prieš imantis darbų buvo pakviestas specialistas, kuris rekomendavo neišmontuoti salės šonuose esančių medinių lentelių, nors jos ir neatrodo itin moderniai. Statybininkai jas tik atnaujins.

Kol pagrindinio Dzūkijos sostinės kultūros centro patalpose vyksta remontas pilnu krūviu ir ne tik su teatriniu repertuaru priverstas užsiimti Alytaus miesto teatras, čia salių užimtus – kone maksimalus.

Alytausgidas.lt nuotr.

Pirmieji AKKC renginiai po remonto žiūrovus pakvies vasarą.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here